Terapinis gydymas

Panaikinkite dantų skausmą ir apsaugokite dantis nuo tolimesnio gedimo

Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Dėmesio! Įsivėlė klaida. Prašome peržiūrėti įvestus duomenis.

Kas yra terapinis dantų gydymas?

Tai – nechirurginis pažeistų dantų ir dantenų gydymo būdas, paprasčiau vadinamas dantų plombavimu. Šis gydymas yra taikomas esant dantų ėduoniui, danties skilimui ar lūžiui, nusidėvėjimui, prireikus pakeisti senas ar nekokybiškas plombas. Terapinis gydymas apsaugo dantis nuo tolimesnio gedimo ir dantų skausmo.

Kada yra reikalingas terapinis dantų gydymas?

Terapinis gydymas reikalingas, kai yra jaučiamas gėlimas ir dantų skausmas nuo šaltų, karštų, saldžių ir rūgščių produktų. Taip pat, kai žmogus negali tinkamai sukramtyti maisto, skundžiasi blogu burnos kvapu. Nesprendžiant šių problemų gali grėsti rimtos pasekmės: didėjantis skausmas, infekcijos plitimas į kaimyninius audinius ir kaulus, dantų praradimas, burnos infekcija, blogėjanti gyvenimo kokybė ir savijauta. Jeigu jaučiate bent vieną iš šių simptomų, rekomenduojame nedelsiant užsiregistruoti apžiūrai.

Kodėl atsiranda dantų ligos?

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą.

Terapinio dantų gydymo būdai

 • 01

  Dantų karieso gydymas

  Dantų kariesas, kitaip – ėduonis, yra danties kietųjų audinių progresuojantis irimas. Kuo anksčiau jis yra pastebimas, tuo gydymas bus paprastesnis. Pradinėje stadijoje ėduonis gali būti gydomas be gręžimo ir plombavimo, stiprinant danties audinį mineralizuojančiomis medžiagomis. Vėlesnėse stadijose gali prireikti ne tik plombavimo, bet ir protezavimo.

 • 02

  Senų plombų pakeitimas

  Senos plombos turi didelį traukimosi koeficientą ir su laiku atsiranda mikrotarpų tarp danties ir plombos paviršiaus. Tai leidžia bakterijoms ir maisto likučiams kauptis bei kyla rizika, kad dantis ges, plonės ar skils. Norint to išvengti, senas plombas reikia pakeisti naujomis, kurios yra kokybiškos, tvirtos ir estetiškos.

 • 03

  Padidėjusio dantų jautrumo gydymas

  Efektyviausias gydymas gali būti taikomas tik išsiaiškinus priežastis, sukeliančias dantų jautrumą. Vienam pacientui gali pakakti pakeisti dantų skalavimo skystį specialiu, sudėtyje turinčio fluoro, tačiau kitam pacientui gali būti reikalingos specialios fluoro lako/gelio aplikacijos ar apsinuoginusio danties kaklelio plombavimas.

Kodėl kiti renkasi terapinį dantų gydymą klinikoje Dentavita?

Beskausmis gydymas

Profesionali gydytojų odontologų komanda

Galimybė atsiskaityti išsimokėtinai

Naudojamos tik aukščiausios kokybės ilgaamžės medžiagos

35 metus iš kartos į kartą perduodama patirtis

Komanda

Gyd. odontologė

Inga Kubilienė

Gyd. odontologė

Lina Rudienė

Gyd. odontologė

Inga Kubilienė

Gyd. odont., burnos chirurgas

Mantas Kubilius

Ką kalba mūsų pacientai?

Aš dabar taip šypsausi, kaip gyvenime nesišypsojau. Net kai man buvo penkiolika metų. Aš tikrai netikėjau, kad dantys taip gali pakeisti žmogaus požiūrį į save ir į pasaulį, kuris jį supa. Jei ką dabar keisčiau, tai tik vieną- taip ilgai nelaukčiau. Tiesiog čia ir dabar. O gal net vakar.

Violeta

Dentavita pacientė

Likau labai patenkintas, sužavėtas Dentavita komandos darbu. Atėjus į kliniką mane pasitiko malonus personalas, kuris nuramino bei suteikė pasitikėjimo. Procedūra buvo atlikta itin greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Po nepilnai dviejų dienų išėjau su atkurta šypsena, kurios pavydi net draugai!

Valdas

Dentavita pacientas

Viskas tiko ir patiko, nuo registratūros iki gydytojų, kurie dirbo su manimi. Net nežinau kaip juos pagirti. Jaučiasi, kad Dentavitoj dirba stipri komanda, o ne kiekvienas sau. Rezultatais esu patenkinta 100%!

Alina

Dentavita pacientė

Mane visų pirma sužavėjo pačios klinikos atsakingas pažiūris į klientą, įsiklausymas ir atsakymai į visus rūpimus klausimus. Ir negaliu nepaminėti visų šiltų dirbančių žmonių, AČIŪ Jums! Dabar mažais žingsneliais tobulos šypsenos link!

Karolina

Dentavita pacientė

D.U.K.

Kiek laiko gali trukti nuskausminimas? Ar galima valgyti iš karto po vizito?

Dažniausiai nuskausminimas trunka 2 - 4 valandas. Jeigu Jums buvo atliktas nuskausminimas, po apsilankymo pas gyd. odontologą patariama palaukti apie 2 valandas ir iš karto nevalgyti, siekiant išvengti lūpų bei skruostų susikramtymo.

Kas yra koferdamo guma ir kam ji reikalinga?

Koferdamo guma - tai izoliacinė sistema, susidedanti iš lateksinės gumos bei metalinių žiedelių, tvirtinančių šią gumą ant gydomo danties. Ši sistema naudojama kaip apsauginė priemonė tiek pacientui, tiek gydytojui. Visų pirma, gydomas dantis apsaugomas nuo paciento seilių, dantenų vagelės skysčio, judančio paciento liežuvio bei skruostų. Tai užtikrina itin kokybišką ir nepriekaištingai sausą darbą gyd. odontologui. Antra, paciento burnos ertmė apsaugoma nuo įvairių odontologinių medžiagų patekimo į ją.

Kiek laiko turi laikyti plomba ir kas lemia jos ilgaamžiškumą?

Įprastai plombos tarnauja ilgą laiką. Bėgant metams plombos dėvisi dėl natūralių priežasčių - kramtymo jėgų poveikio ir jo metu sukelto trynimosi tarp dantų paviršių. Kuo didesnė plomba, tuo trumpiau ji tarnauja. Esant didelės apimties plombai gali dažniau pasikartoti ėduonis bei įvykti danties ar plombos lūžis.

Kada reikia keisti seną plombą?

Plombą reikalinga keisti tuomet, kai ji yra patamsėjusi, pakeitusi spalvą, paviršius tapęs šiurkštus bei tarp plombos ir danties audinių yra matomas tarpelis, nusidažęs tamsesne spalva. Tai parodo senos plombos pralaidumą ir nehermetiškumą bei sąlygoja antrinio ėduonies tikimybę.

Dantų fluorozė - kokios jos priežastys, kaip prižiūrėti fluorozės pažeistus dantis, kaip pašalinti estetiškai netenkinančias fluorozės dėmeles?

Fluorozė tai genetinis emalio struktūros pakitimas, kuris atsiranda dėl sutrikimų emalio vystymosi metu - dažniausiai dėl per didelio fluoro kiekio, veikiančio organizmą sistemiškai. Fluorozė dažniausiai pasireiškia baltomis dėmelėmis emalyje, kurios gali pradėti trupėti. Tokį emalį reikia itin prižiūrėti: naudoti padidinto fluoro kiekio dantų pastą 1450ppm, minkštą dantų šepetėlį, reguliariai atlikti profesionalias burnos higienas, fluoro aplikacijas. Vietinis fluoro poveikis stiprins dantų emalį ir saugos nuo trupėjimo, ėduonies atsiradimo dėmelių srityse. Dažnai pacientai būna nepatenkinti estetiniu fluorozės dėmelių vaizdu. Pagerinti estetiką galime atliekant ICON procedūrą - būdas dėmeles pašalinti neinvazyviu būdu, be gręžimo. Procedūros metu pagal specialų protokolą į dėmeles įliejama medžiaga, kuri užsandarina fluorozės dėmės mikroporas ir dėmė susilygina su danties spalva.

Kainoraštis

 • Plomba

  69 - 89 €

 • Estetinis plombavimas

  119 - 199 €

 • Nuskausminimas

  10 €

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą.