Dantų tiesinimas kapomis

Nematomas dantų tiesinimas – svajonių šypsenai pasiekti

Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Dėmesio! Įsivėlė klaida. Prašome peržiūrėti įvestus duomenis.

Kas yra dantų tiesinimas kapomis?

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis – tai modernus, efektyvus ir beveik nepastebimas ortodontinio gydymo metodas. Tai yra šiuolaikiška alternatyva standartiniams metaliniams breketams. Kapos yra gaminamos kiekvienam pacientui individualiai ir yra keičiamos naujomis kas 10–14 dienų. Švelniai spausdamos, jos stumia dantis į padėtį, kuri yra iš anksto suplanuota. Kadangi dantų tiesinimo kapos yra skaidrios, o prireikus jas galima lengvai išsiimti, dantų tiesinimas kapomis puikiai tinka norintiems maksimalios estetikos ir patogumo.

Kodėl rekomenduojama tiesinti kreivus dantis ir gydyti netaisyklingą sąkandį?

Netinkamoje padėtyje esantys dantys ir netaisyklingas sąkandis – ne tik estetinė problema. Netaisyklingas sąkandis gali trukdyti laisvai šypsotis ir mažinti pasitikėjimą savimi. Ne vietoje išsidėsčiusius dantis yra sunku prižiūrėti, jie greičiau genda, dėvisi. Be to, netaisyklingas sąkandis gali sukelti žandikaulio sąnario problemų, skausmus. Dėl šių priežasčių, esant kreivų dantų ar netaisyklingo sąkandžio situacijai, vertėtų pasikonsultuoti su „Dentavitos“ specialistu ir apsisaugoti nuo galimų neigiamų pasekmių.

Dantų tiesinimo kapų privalumai

 • 01

  Nepastebima

  Kapos yra pagamintos iš skaidraus medicininio plastiko, todėl yra beveik nepastebimos aplinkinių.

 • 02

  Rezultatas prieš gydymą

  Prieš pradedant gydymą galima pamatyti, kaip šypsena atrodys gydymui pasibaigus.

 • 03

  Efektyvu

  Maksimalūs rezultatai per trumpiausią laiką.

 • 04

  Tinka visiems

  Gydymas kapomis gali būti taikomas pacientams nuo 13-14 metų amžiaus.

 • 05

  Patogu

  Kapas yra itin lengva išsiimti bei prižiūrėti. Atliekant gydymą dantų tiesinimo kapomis, Jums nebus taikomi jokie maisto ribojimai.

 • 06

  Neskausminga

  Išvengiama skausmo, kadangi kapos nebraižo burnos gleivinės.

Pamatykite gydymo rezultatus prieš jam prasidedant

Su 3D gydymo planavimo technologija galėsite pamatyti visą dantų gydymo tiesinimo kapomis procesą. Taip pat galėsite matyti galutinį rezultatą prieš pradedant gydymą.

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą.

Gydymo dantų tiesinimo kapomis eiga

 • 01

  Konsultacija

  Pirminės konsultacijos metu atliekama detali paciento dantų ir sąkandžio apžiūra, aptariami lūkesčiai, gydymo eiga, atsakoma į visus paciento klausimus. Nuimami skaitmeniniai atspaudai, atliekamos intraoralinės bei ekstraoralinės nuotraukos.

 • 02

  Gydymo plano parengimas

  Sudaromas detalus skaitmeninis dantų tiesinimo planas, kuris vėliau yra pristatomas pacientui. Pacientui vizualiai pademonstruojama visa gydymo eiga ir galutinis rezultatas.

 • 03

  Kapų gamyba ir atidavimas

  Po gydymo plano patvirtinimo, pacientui yra pagaminami individualūs kapų rinkiniai. Vizito metu gydytojas adaptuoja asmenines dantų tiesinimo kapas pacientui ir išsamiai paaiškina apie tolimesnę gydymo eigą.

 • 04

  Periodiniai vizitai

  Pacientui gavus individualų kapų rinkinį, kapos eilės tvarka keičiamos kas porą savaičių. Gydymo eigoje kas 2–4 mėnesius yra numatomi reguliarūs apsilankymai pas specialistą. Jų metu atliekama patikra bei įvertinamas progresas.

 • 05

  Gydymo pabaiga

  Baigus gydymą pacientui pagaminamos ir įteikiamos retencinės kapos, kurios išlaiko dantis taisyklingoje padėtyje.

Kodėl kiti renkasi dantų tiesinimą kapomis klinikoje Dentavita?

Dirbame su aukščiausios kokybės dantų tiesinimo kapomis „Ordoline“

Patyrusi specialistų komanda

35 metus iš kartos į kartą perduodama patirtis

Išsami konsultacija ir individualaus gydymo plano parengimas

Galimybė prieš gydymą pamatyti, kaip šypsena atrodys po dantų tiesinimo

Galimybė atsiskaityti išsimokėtinai

Komanda

Gyd. rez. ortodontė

Milda Kubilienė

Gyd. odont., burnos chirurgas

Andrius Kubilius

Gyd. odontologas

Marijus Kubilius

Gyd. odontologė

Inga Kubilienė

Mūsų partneriai

Dirbame su aukščiausios kokybės dantų tiesinimo kapomis „Ordoline“.

Ką kalba mūsų pacientai?

Aš dabar taip šypsausi, kaip gyvenime nesišypsojau. Net kai man buvo penkiolika metų. Aš tikrai netikėjau, kad dantys taip gali pakeisti žmogaus požiūrį į save ir į pasaulį, kuris jį supa. Jei ką dabar keisčiau, tai tik vieną- taip ilgai nelaukčiau. Tiesiog čia ir dabar. O gal net vakar.

Violeta

Dentavita pacientė

Likau labai patenkintas, sužavėtas Dentavita komandos darbu. Atėjus į kliniką mane pasitiko malonus personalas, kuris nuramino bei suteikė pasitikėjimo. Procedūra buvo atlikta itin greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Po nepilnai dviejų dienų išėjau su atkurta šypsena, kurios pavydi net draugai!

Valdas

Dentavita pacientas

Viskas tiko ir patiko, nuo registratūros iki gydytojų, kurie dirbo su manimi. Net nežinau kaip juos pagirti. Jaučiasi, kad Dentavitoj dirba stipri komanda, o ne kiekvienas sau. Rezultatais esu patenkinta 100%!

Alina

Dentavita pacientė

Mane visų pirma sužavėjo pačios klinikos atsakingas pažiūris į klientą, įsiklausymas ir atsakymai į visus rūpimus klausimus. Ir negaliu nepaminėti visų šiltų dirbančių žmonių, AČIŪ Jums! Dabar mažais žingsneliais tobulos šypsenos link!

Karolina

Dentavita pacientė

D.U.K.

Kaip dažnai reikia lankytis vizitams gydantis dantų tiesinimo kapomis?

Gydantis tiesinimo kapomis korekcijų vizitai būna kas 2 - 6 mėnesius, priklausomai nuo atvejo sudėtingumo. Jei pacientas nešioja papildomas priemones, tokias kaip elastikai ar sagutės, vizitai gali būti dažnesni. Gyvenantiems užsienyje galima suderinti vizitus kas 4 - 6 mėnesius.

Kiek trunka gydymas kapomis?

Kiekvienas gydymo atvejis yra unikalus ir priklausys nuo Jūsų esamos dantų ir sąkandžio situacijos. Vizito metu gydytojas įvertins, kiek truks Jūsų gydymas, laikantis atitinkamų gydymo nurodymų. Paprastai pacientai kapas nešioja nuo 8 iki 20 mėnesių.

Ar gydymas kapomis toks pats veiksmingas kaip ir gydymas breketais?

Taip, kapų ir breketų veiksmingumas tiesinant dantis yra vienodas.

Ar galima valgyti bei gerti su kapomis?

Su kapomis galima gerti tik vėsų vandenį, kadangi kiti gėrimai gali pakeisti kapų spalvą, o karšti gėrimai gali jas netgi deformuoti. Valgyti su kapomis negalima, tačiau jas išsiėmus galima tiek valgyti, tiek gerti viską.

Ką daryti, jei kapa sulūžta?

Jei kapos nešiojamos taisyklingai, lūžta retai, tačiau, jei pacientai su jomis kanda, jos gali lūžti. Tuomet geriausia yra kuo greičiau kreiptis į gydytoją ir pasakyti, kas nutiko. Gydytojas nurodys, kaip toliau elgtis ir, jeigu reikės, užsakys naują kapą.

Kainoraštis

 • Dantų tiesinimas kapomis

  2500 - 3500 €

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą.