Dantų balinimas

Atkurkite natūraliai baltą dantų spalvą vos per vieną vizitą

Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Dėmesio! Įsivėlė klaida. Prašome peržiūrėti įvestus duomenis.

Kas yra dantų balinimas?

Dantų balinimas yra odontologinė procedūra, kurios tikslas – pašalinti dantų spalvos pokyčius ir atstatyti jų baltumą. Procedūros metu yra naudojama balinimo priemonė, kuri skyla ir perleidžia deguonį pro emalį. Šis deguonis, susidurdamas su pigmentais ant dantų, padaro juos mažiau pastebimus arba visiškai pašalina. Taip atkuriamas natūralus dantų baltumas.

Kada yra reikalingas dantų balinimas?

Tik nedaugelis žmonių turi natūraliai baltus dantis. Jų spalva priklauso nuo įvairių veiksnių: genetinio paveldėjimo, rūkymo, kavos, dažančių maisto produktų, vartojamų vaistų, buvusio gydymo, amžiaus. Jeigu pastebėjote, kad Jūsų dantys tapo tamsesni dėl maisto produktų, gėrimų vartojimo, amžiaus ar dantų erozijos, o gal tiesiog dabartinė dantų spalva Jūsų netenkina – dantų balinimas yra efektyvi priemonė pasiekti baltos spalvos šypseną.

Gydymo rezultatai

Prisijunkite prie klinikos „Dentavita“ pacientų bendruomenės ir džiaukitės savo šypsena jau šiandien.

Dantų balinimas

Atkurkite natūraliai baltą dantų spalvą vos per vieną vizitą.

Dantų balinimas

Atkurkite natūraliai baltą dantų spalvą vos per vieną vizitą.

Balinimas klinikoje Dentavita

„Dentavita“ odontologijos klinikoje dantų balinimas atliekamas patikima „Philips Zoom“ sistema.

 • Dantys išbąla iki 8-ių atspalvių, o rezultatas – matomas iš karto!

 • „Philips Zoom“ balinimo medžiaga susideda iš saugaus 6 proc. vandenilio peroksido ir amorfinio kalcio fosfato.

 • Balinant dantis „Philips Zoom“ sistema yra naudojamas vienintelis kabinetinio balinimo gelis, kurio sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato (ACP), kalio nitrato ir fluorido. Ši balinimo medžiaga procedūros metu įsiskverbia į danties audinius, užpildo atvirus dentino kanalėlius, mažindama dantų jautrumą, bei suformuoja paviršinį sluoksnį, padengiantį nelygumus. Taip dantys tampa labiau lygūs ir blizgūs.

 • Balinant dantis šia sistema, kietieji danties audiniai nėra pažeidžiami. Naudojant „Philips Zoom“ lempą, dantys nekaista, todėl tai visai nepavojinga nerviniam danties audiniui – pulpai. Tai yra efektyviausias ir saugiausias dantų balinimo metodas.

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą.

Procedūros eiga

 • 01

  Konsultacija

  Konsultacijos metu yra aptariama dantų būklė, įvertinama spalva, paciento lūkesčiai. Jei reikia, skiriamos procedūros, kurios yra būtinos prieš balinimą (pvz., profesionali burnos higiena).

 • 02

  Balinimas

  Procedūros metu yra įdedami skruostų atitraukikliai, izoliuojamos dantenos nuo gelio poveikio. Po paruošimo dantys padengiami 1–2 mm storio balinimo gelio sluoksniu. Balinimo gelis aktyvuojamas ultravioletine šviesa. Balinimo ciklas trunka 15 minučių, po to gelis yra pašalinamas. Ciklas kartojamas 3–4 kartus.

 • 03

  Rezultatas ir rekomendacijos

  Remiantis spalvų skale, įvertinamas ir užrašomas dantų atspalvis po dantų balinimo procedūros.Pacientui paaiškinama, kaip išsaugoti pasiektus rezultatus ir prižiūrėti dantis.

Kodėl kiti renkasi dantų balinimą klinikoje Dentavita?

Išsami konsultacija ir individualaus gydymo plano parengimas

Profesionali gydytojų odontologų komanda

35 metus iš kartos į kartą perduodama patirtis

Galimybė atsiskaityti išsimokėtinai

Balinimui naudojamos saugios ir patikrintos medžiagos, kurios nepažeidžia danties audinių

Ką kalba mūsų pacientai?

Aš dabar taip šypsausi, kaip gyvenime nesišypsojau. Net kai man buvo penkiolika metų. Aš tikrai netikėjau, kad dantys taip gali pakeisti žmogaus požiūrį į save ir į pasaulį, kuris jį supa. Jei ką dabar keisčiau, tai tik vieną- taip ilgai nelaukčiau. Tiesiog čia ir dabar. O gal net vakar.

Violeta

Dentavita pacientė

Likau labai patenkintas, sužavėtas Dentavita komandos darbu. Atėjus į kliniką mane pasitiko malonus personalas, kuris nuramino bei suteikė pasitikėjimo. Procedūra buvo atlikta itin greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Po nepilnai dviejų dienų išėjau su atkurta šypsena, kurios pavydi net draugai!

Valdas

Dentavita pacientas

Viskas tiko ir patiko, nuo registratūros iki gydytojų, kurie dirbo su manimi. Net nežinau kaip juos pagirti. Jaučiasi, kad Dentavitoj dirba stipri komanda, o ne kiekvienas sau. Rezultatais esu patenkinta 100%!

Alina

Dentavita pacientė

Mane visų pirma sužavėjo pačios klinikos atsakingas pažiūris į klientą, įsiklausymas ir atsakymai į visus rūpimus klausimus. Ir negaliu nepaminėti visų šiltų dirbančių žmonių, AČIŪ Jums! Dabar mažais žingsneliais tobulos šypsenos link!

Karolina

Dentavita pacientė

D.U.K.

Ar dantų balinimo procedūra sukelia dantų jautrumą?

Dantų balinimas „Philips Zoom“ sistema nesukelia dantų jautrumo. Procedūros metu dantys yra aplikuojami balinamuoju geliu, kurio sudėtyje yra amorfinis kalcio fosfatas, kalio nitratas ir fluoridas. Balinimo metu šios medžiagos įsiskverbia į danties audinius ir užpildo atvirus dentino kanalėlius taip sumažindamos dantų jautrumą.

Ar dantų balinimas kenkia dantims?

„Philips Zoom“ balinimo sistema yra saugi, ji nepažeidžia ir nepakeičia danties struktūros. Procedūros metu yra naudojamas mažas vandenilio peroksido kiekis (6 proc.), o pati medžiaga yra aktyvuojama naudojant LED lempą, nuo kurios dantis visiškai nekaista, todėl ir danties pulpa nėra pažeidžiama.

Kada balinimas yra nerekomeduojamas?

Jeigu yra prasta individuali burnos higiena, dantenų uždegimas, periodontitas, karieso pažeisti dantys, didelis dantų jautrumas balinimas yra nerekomenduojamas. Vainikėliai, laminatės, plombos, negyvybingi/endodontiškai gydyti dantys nebąla, todėl po procedūros dantų spalva gali būti netolygi ir skirtis. Todėl prieš dantų balinimą yra būtina gyd. odontologo ar burnos higienisto konsultacija, kurios metu yra įvertinama esama dantų ir dantenų būklė bei nusprendžiama, ar saugu atlikti procedūrą ir kokių rezultatų galima tikėtis. Balinimas jaunesniems nei 18 metų vaikams, nėščioms, maitinančioms moterimis yra nerekomenduojamas.

Kaip atliekamas dantų balinimas kapomis namuose?

Vizito metu pacientui yra pagaminamos individualios kapos, suteikiama balinamoji medžiaga ir paaiškinama balinimo eiga. Balinimas namuose vyksta 10 arba 14 dienų. Į kapas įspaudžiamas balinamasis gelis ir nešiojamos burnoje specialisto nurodytą laiką,

Ko nerekomenduojama po balinimo procedūros?

Po balinimo procedūros patartina 2 valandas nevalgyti, 48 valandas vengti šaltų, karštų maisto produktų, 2 savaites vengti dažančių maisto produktų (kavos, arbatos, gėrimų su dažikliais, burokėlių, apelsinų, uogų…), vengti rūkymo. Dantų pastą reikėtų naudoti su fluoru ir burnos skalavimo skysčius be chlorheksidino.

Kainoraštis

 • Profesionali burnos higiena (abu žandikauliai)

  79 €

 • Dantų balinimas kapomis namuose Philips Zoom sistema (abu žandikauliai)

  149 €

 • Dantų balinimas klinikoje Philips Zoom sistema (abu žandikauliai)

  269 €

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą.