Dantų protezavimas

Atkurkite trūkstamus dantis ar padailinkite esamų dantų formą ir spalvą kokybiškomis dantų restauracijomis

Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Dėmesio! Įsivėlė klaida. Prašome peržiūrėti įvestus duomenis.

Kas yra dantų protezavimas?

Dantų protezavimas yra pažeistų pavienių arba visų dantų atstatymas, sukuriant natūraliai atrodantį danties pakaitalą. Danties pakaitalas yra kuriamas iš cirkonio oksido arba bemetalės keramikos medžiagų, tvirtinant jį ant natūralių dantų arba implantų. Protezavimo metu taip pat koreguojama dantų forma, spalva, struktūra, siekiant sukurti patrauklią ir sveiką šypseną bei atkurti dantų funkciją. Dažniausi dantų protezavimo metodai yra dantų formos ir estetikos atstatymas laminatėmis, pažeistų dantų atkūrimas dirbtiniais dantų vainikėliais bei visų dantų atkūrimas fiksuotais arba išimamais protezais.

Kada yra reikalingas dantų protezavimas?

Dantų protezavimo procedūra yra skirta žmonėms, norintiems atkurti dantų formą, praradusiems vieną, kelis arba visus dantis. Ši procedūra atkuria visavertę šypseną, pagerina gebėjimą kramtyti bei bendrą savijautą. Jei netekote vieno ar kelių dantų, neatidėliokite dantų protezavimo, nes šios procedūros delsimas sukelia kitas problemas: tirpsta žandikaulio kaulas, veidas tampa neproporcingas, dantys krypsta į atsiradusią tuščią ertmę, blogėja gyvenimo kokybė bei bendra savijauta.

Mūsų tikslas

Suteikti Jums saugią, aukštos kokybės dantų protezavimo paslaugą ir ilgaamžius rezultatus, maksimaliai išsaugant esamus dantis. Suprantame, jog kiekvieno paciento poreikiai yra skirtingi, todėl patyrusi specialistų komanda atidžiai išklausys Jūsų lūkesčius ir pasiūlys individualizuotus protezavimo sprendimus.

Dantų protezavimo būdai

Priklausomai nuo paciento situacijos ir lūkesčių, klinikoje „Dentavita“ gali būti taikomi skirtingi dantų protezavimo metodai. Konsultacijos metu gydytojas odontologas pasiūlys Jums labiausiai tinkamą sprendimą.

 • Dantų laminatės

  Protezavimas laminatėmis taikomas norint pašalinti tokius defektus, kaip pakitusi dantų spalva, nuskilę, nutrupėję, blizgesį praradę dantys, atsiradę tarpai tarp dantų, taip pat – norint minimaliai pakoreguoti dantų formą ar padėtį. Šis atstatymo būdas dažniausiai yra naudojamas priekinių dantų srityje.

 • Dantų vainikėliai

  Vainikėliai yra dažniausiai naudojami, kai dantys yra stipriai pažeisti, praradę savo formą ar spalvą. Dantų vainikėliai taip pat yra naudojami danties atkūrimui ant įsriegto implanto. Daugiau apie implantaciją galite skaityti čia.

 • Tiltiniai protezai

  Kai pacientui trūksta kelių dantų arba dantų sekcijos, juos galima atstatyti vainikėlių tiltu fiksuotu prie gretimų dantų arba protezuojant vainikėlių tiltą ant implantų. Pvz., praradus tris dantis, juos galima atkurti įsukant du implantus ir ant jų tvirtinant trijų sujungtų protezuotų vainikėlių tiltą.

 • Fiksuoti dantų protezai ant implantų

  Visi vieno žandikaulio dantys gali būti atkuriami sriegiant 4, 6 ar 8 implantus ir ant jų tvirtinant fiksuotą protezą. Ši metodika užtikrina stabilią protezo fiksaciją, nepriekaištingą kramtymo funkcijos atkūrimą bei biologinį suderinamumą. Daugiau apie visų dantų atkūrimą bei „Visi dantys ant 4-ių dantų implantų“ gydymo metodiką skaitykite čia.

 • Išimami dantų protezai

  Išimami dantų protezai gaminami tuomet, kai nebelieka galimybių protezuoti fiksuotais dantų protezais. Išimami dantų protezai yra kelių tipų: daliniai dantų protezai, pilni dantų protezai, lanko atraminiai protezai, pilni dantų protezai palaikomi dantų implantų.

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą.

Procedūros eiga

 • 01

  Ištyrimas ir konsultacija

  Dantų protezavimo eiga prasideda nuodugnia paciento konsultacija ir ištyrimu. Mūsų specialistai atidžiai išklausys Jūsų lūkesčius ir poreikius. Atliks išsamų burnos tyrimą, apžvelgs ir pasiūlys galimus protezavimo būdus. Aptars su Jumis norimą dantų formą ir spalvą.

 • 02

  Skenavimas arba atspaudas

  Specialiu šiuolaikišku 3D skeneriu bus nuskenuota Jūsų burnos ertmė. Šis skaitmeninis trimatis burnos ertmės ir dantų paveikslas bus naudojamas Jūsų individualių restauracijų gamybai.

 • 03

  Šypsenos „pamatavimas“

  Priklausomai nuo pasirinkto protezavimo būdo, prieš prozeto gamybą, specialistas suteiks galimybę pamatyti, kaip atrodys Jūsų dantys. Tai bus atliekama skaitmeniniu arba analoginiu (pavaškavimo) būdu. Procedūros metu būsima šypsena bus perkelta į Jūsų burną. Galėsite įvertinti būsimų dantų formą, pamatyti kaip Jūsų šypsena atrodys po gydymo. Aptarus ir radus tinkamiausią sprendimą, specialistas užsakys laikinų restauracijų gamybą.

 • 04

  Laikinų restauracijų uždėjimas

  Šio vizito metu pacientui yra pritvirtinamos pagamintos laikinos restauracijos. Jos formuoja dantentas, leidžia pacientui priprasti prie naujos dantų formos ir adaptuotis kramtymo funkcijai.

 • 05

  Nuolatinių restauracijų gamyba

  Praėjus 2-3 savaitėms ir laikinoms restauracijos suformavus dantenas, pradedamos gaminti nuolatinės restauracijos. Jos bus gaminamos klinikos Dentavita dantų technikų laboratorijoje pagal Jūsų aptarus lūkesčius ir „šypsenos pamatavimo” etape parinktądantų formą ir spalvą.

 • 06

  Nuolatinių restauracijų pritvirtinimas

  Šio vizito metu pagamintos nuolatines restauracijos bus pritaikytos prie Jūsų burnos iresamų dantų. Jeigu pagamintos restauracijos atitinka Jūsų lūkesčius, o pamatavus burnoje funkcionuoja puikiai, jos yra pritvirtinamos. Po šios konsultacijos pacientai išeina suatkurta sveika ir gražia šypsena.

Kodėl kiti renkasi dantų protezavimą klinikoje Dentavita?

Naudojamos tik aukščiausios kokybės ilgaamžės medžiagos

Profesionali gydytojų odontologų komanda

Galimybė atsiskaityti išsimokėtinai

Daugiau kaip 24 000 pacientų, kuriems atliktas protezavimas

35 metus iš kartos į kartą perduodama patirtis

Nuosava dantų technikų laboratorija

Ką kalba mūsų pacientai?

Aš dabar taip šypsausi, kaip gyvenime nesišypsojau. Net kai man buvo penkiolika metų. Aš tikrai netikėjau, kad dantys taip gali pakeisti žmogaus požiūrį į save ir į pasaulį, kuris jį supa. Jei ką dabar keisčiau, tai tik vieną- taip ilgai nelaukčiau. Tiesiog čia ir dabar. O gal net vakar.

Violeta

Dentavita pacientė

Likau labai patenkintas, sužavėtas Dentavita komandos darbu. Atėjus į kliniką mane pasitiko malonus personalas, kuris nuramino bei suteikė pasitikėjimo. Procedūra buvo atlikta itin greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Po nepilnai dviejų dienų išėjau su atkurta šypsena, kurios pavydi net draugai!

Valdas

Dentavita pacientas

Viskas tiko ir patiko, nuo registratūros iki gydytojų, kurie dirbo su manimi. Net nežinau kaip juos pagirti. Jaučiasi, kad Dentavitoj dirba stipri komanda, o ne kiekvienas sau. Rezultatais esu patenkinta 100%!

Alina

Dentavita pacientė

Mane visų pirma sužavėjo pačios klinikos atsakingas pažiūris į klientą, įsiklausymas ir atsakymai į visus rūpimus klausimus. Ir negaliu nepaminėti visų šiltų dirbančių žmonių, AČIŪ Jums! Dabar mažais žingsneliais tobulos šypsenos link!

Karolina

Dentavita pacientė

D.U.K.

Kam reikalingi laikini vainikėliai?

Laikini vainikėliai reikalingi dantenos formavimui. Šio etapo metu dantenai suteikiama anatominė forma, kuri užtikrina geresnę dantenos sveikatą bei lengvesnę restauracijų priežiūrą, o pagamintas nuolatinis vainikėlis yra tikslesnis ir labiau biologiškai suderintas.

Kuo skiriasi skaitmeninis ir analoginis protezavimas?

Skaitmenininio protezavimo metu dantys yra skenuojami (fotografuojami), o analoginio protezavimo metu nuo dantų nuimami atspaudai. Dantų skenavimas yra malonesnis pacientui, tikslesnis bei greitesnis, taip pat skaitmeninio protezavimo metu išvengiama nemalonios atspaudų nuėmimo procedūros.

Kiek užtruks dantų protezavimo darbai?

Labai priklauso nuo darbų apimties. Kai visos kitos procedūros pagal gydymo planą yra atliktos (profesionali burnos higiena, ėduonies gydymas, dantų šalinimas, implantacija, ortodontija) protezavimo darbai dažniausiai užtrunka apie 3 - 5 savaites.

Kas yra išimamų protezų perbazavimas?

Išimami dantų protezai labai tiksliai atkartoja gleivinės paviršių ir tik tada jie užtikrina gerą laikomumą bei stabilumą. Su laiku dantenos/kaulo paviršius pasikeičia ir atsiranda tarpas tarp protezo ir gleivinės. Dėl to sumažėja laikomumas, protezas tampa mažiau stabilus, lenda maistas tarp protezo ir gleivinės. Siekiant atkurti protezo laikomumą ir tikslumą reikalinga perbazuoti (patikslinti) plokštelės vidinį paviršių užpildant atsiradusius tarpus plastmase. Protezų atnaujinimą rekomenduojama atlikti kas 6 mėnesius siekiant išvengti išimamų protezų skilimų ir lūžių.

Ar protezavimo procedūrų metu jausiu skausmą?

Protezavimo procedūrų metu pacientai dažniausiai skausmo nejaučia. Kartais pacientai jaučia silpną dantenos tempimą, spaudimą laikinų dantų ant implantų prisukimo metu, tačiau naudojant paviršinį nuskausminimą šios procedūros pacientams nekelia didelio diskomforto.

Kainoraštis

 • Metalo keramikos vainikėlis

  329 €

 • Cirkonio keramikos, cirkonio oksido, presuotos keramikos, sluoksniuotos stiklo  keramikos vainikėlis (priekiniai dantys)

  549 €

 • Cirkonio keramikos, cirkonio oksido, presuotos keramikos, sluoksniuotos stiklo  keramikos vainikėlis (šoniniai dantys)

  449 €

 • Laikinas plastmasinis vainikėlis (būtinas po danties šlifavimo)

  99 €

 • Plokštelė

  599 €

 • Plokštelės pataisa

  99 €

 • Laminatės

  749 €

 • Apsauginė kapa

  129 €

 • Išimamas lanko atraminis dantų protezas

  999 €

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą.