Mūsų istorija

Mūsų didžiausia vertybė - iš kartos į kartą perduodama patirtis ir profesionalumas

Ilgametė patirtis ir profesionalumas

Odontologijos klinika Dentavita – tai laiko patikrinta klinika su šeimos istorija, tęsiama iš kartos į kartą. Nuo 1987 metų veikianti odontologijos klinika Dentavita teikia kokybiškas plataus spektro odontologines paslaugas. Čia rasite savo srities profesionalus: visuomet pasirengusius Jums padėti gydytojus odontologus, gydytojus ortopedus, gydytoją ortodontą, burnos chirurgą, gydytoją aneteziologą - reanimatologą bei burnos higienistus.

Mūsų komanda - mūsų šeima

Klinika Panevėžyje žinoma nuo 1987 m. Tuo metu tai buvo pirmasis Lietuvoje odontologinių paslaugų kooperatyvas ,,Sveikata‘‘, kurį įkūrė ir jam vadovavo Vitas Kubilius. Nuo 2005 m. klinikai Dentavita vadovauja, patirtį iš savo tėvo perėmęs 
sūnus, Marijus Kubilius. Šiandien klinikoje dirba šeši gydytojai šeimos nariai – protezuojantis gyd. odontologas, klinikos vadovas Marijus Kubilius ir jo žmona gyd. odontologė Inga Kubilienė, gyd. burnos chirurgas Mantas Kubilius ir jo žmona gyd. odontologė Mintautė Kubilienė (dirbanti estetinio plombavimo srityje), gyd. odontologas ortopedas Andrius Kubilius ir jo žmona gyd. ortodontė Milda Kubilienė (kuri rūpinasi tiek vaikų, tiek suaugusiųjų netaisyklingo sąkandžio gydymu).
Žinoma, visa gausi Dentavita komanda yra viena didelė šeima, kuri kasdien yra pasiruošusi padėti Jums.Mūsų komandos tarpusavio pasitikėjimas įkvepia atlikti kiekvieną darbą taip, kad Jūs, mūsų pacientai, pasikliautumėte odontologijos klinika Dentavita.

Tikslas ir misija

Mūsų tikslas – kasdien pasiūlyti savo pacientams tai, kas geriausia ir ilgaamžiškiausia, taip sukuriant ilgalaikę pridėtinę vertę.Šiandien odontologijos kliniką jungia patyrimas, jaunystė, ilgaamžė kokybė ir inovacijos. Čia taikomi moderniausi ir naujausi gydymo metodai. Taip žengiame koja kojon su šiuolaikine odontologija. Esame pirmieji Lietuvoje sukūrę mobiliąją programėlę pacientams, kuri yra labai naudinga, sekant savo gydymo eigą. Pacientai, atvykę gydymui, taip pat gali nemokamai pasikrauti savo elektromobilį.

Mūsų klinikos istorija