Estetinis dantų plombavimas

Atkurkite dantų defektus ir džiaukitės natūralia bei estetiška šypsena jau po pirmo vizito

Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Dėmesio! Įsivėlė klaida. Prašome peržiūrėti įvestus duomenis.

Kas yra estetinis dantų plombavimas?

Estetinis plombavimas – tai moderni odontologinė procedūra, skirta atkurti arba patobulinti dantų formą, spalvą ir funkciją priekinių dantų srityje. Šios procedūros metu yra koreguojami dantų defektai, tokie kaip nudilę dantų kraštai, platūs tarpdančiai, netolygi dantų forma.

Taip pat defektai, kurie galėjo atsirasti dėl ėduonies, patirtų traumų ir kitų veiksnių. Estetiniu plombavimu gali būti koreguojama ir dantų spalva bei forma. Procedūra yra itin populiari dėl galimybės ne tik ištaisyti dantų defektus, bet ir pagerinti paciento šypsenos estetiką.

Kada reikalingas estetinis dantų plombavimas?

Jeigu esate nepatenkinti savo dantų forma, spalva, norite atstatyti nudilusius dantų kraštus arba pažeistus dantis, užpildyti plačius tarpdančius ar kitaip patobulinti savo šypseną, estetinis plombavimas gali būti puikus sprendimas. Konsultacijos metu specialistas atliks pilną apžiūrą ir pasiūlys geriausią sprendimą, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Mūsų tikslas

Mūsų darbo filosofija – atkurti pažeistus dantis, nešlifuojant ir nepažeidžiant sveikų danties audinių. Stengiamės, kad restauruoti dantys atrodytų natūraliai proporcingi, blizgėtų ir tinkamai funkcionuotų ilgą laiką. Klinikos „Dentavita“ specialistų komanda estetiniam plombavimui naudoja aukščiausios kokybės kompozitines medžiagas, kurios puikiai atkartoja dantų spalvą ir struktūrą, sukuriant natūraliai atrodančią šypseną.

Gydymo rezultatai

Prisijunkite prie klinikos „Dentavita“ pacientų bendruomenės ir džiaukitės savo šypsena jau šiandien.

Estetinis dantų plombavimas

Džiaukitės naturalia estetiška šypsena jau po vieno vizito.

Estetinis dantų plombavimas

Džiaukitės naturalia estetiška šypsena jau po vieno vizito.

Estetinio dantų plombavimo privalumai

 • 01

  Atkurta šypsena

  Procedūra tobulai atkuria danties formą, išvaizdą ir spalvą.

 • 02

  Natūralus rezultatas

  Dantys ir šypsena atrodo ypač natūraliai ir estetiškai.

 • 03

  Efektyvu ir greita

  Per vieną valandą galima atkurti vieno danties formą ir spalvą.

 • 04

  Minimaliai invazyvu

  Nereikia pašalinti didelio kiekio danties audinių, pakanka tik juos pašiaušti.

 • 05

  Tinka visiems

  Procedūra gali būti atliekama bet kokio amžiaus pacientams.

 • 06

  Pigesnė alternatyva

  Pigesnė alternatyva lyginant su protezavimu.

Kuo skiriasi įprastas dantų plombavimas nuo estetinio dantų plombavimo?

Tradicinis plombavimas dažniausiai naudojamas gydant kariesą ar atstatant dantų nuskilimus. Naudojamos plombos yra funkcionalios, tačiau ne visada atitinka natūralią danties spalvą. Kita vertus, estetinis plombavimas ne tik pašalina dantų problemas, bet ir siekia kuo geriau atkurti danties išvaizdą, naudojant natūralią danties spalvą atitinkančias medžiagas. Estetinis plombavimas dažnai pasirenkamas siekiant atkurti priekinius dantis, kai yra svarbu atstatyti ar išlaikyti dantų estetiką.

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą

Estetinio dantų plombavimo eiga

 • 01

  Konsultacija

  Pirminės konsultacijos metu gydytojas odontologas išklauso paciento nusiskundimus ir pageidavimus, apžiūri dantų būklę, atlieka visus reikalingus tyrimus ir aptaria visas gydymo galimybes. Gydytojas kartu su pacientu išsirenka norimą atkuriamų dantų formą ir spalvą.

 • 02

  Plombavimas

  Pacientui yra atliekama vietinė nejautra, kad nejaustų jokio diskomforto procedūros metu. Jeigu reikia, iš plombuojamų dantų yra pašalinami ėduonies pažeisti audiniai, seni, nekokybiški užpildai. Paruošus danties paviršių, pradedama plombuoti. Plombuojant taikoma sluoksniavimo technika ir tokiu būdu atkuriama danties anatomija. Po visos procedūros pacientas grįžta namo su atkurta estetine šypsena.

Kodėl kiti renkasi estetinį dantų plombavimą klinikoje Dentavita?

Naudojamos tik aukščiausios kokybės ilgaamžės medžiagos

Profesionali gydytojų odontologų komanda

35 metus iš kartos į kartą perduodama patirtis

Išsami konsultacija ir individualaus gydymo plano parengimas

Naudojamos „Nano” technologijos medžiagos suteiks Jūsų dantims blizgumo ir ilgaamžiškumo.

Komanda

Gyd. odont., burnos chirurgas

Mantas Kubilius

Gyd. odontologė

Mintautė Kubilienė

Gyd. odontologė

Inga Kubilienė

Ką kalba mūsų pacientai?

Aš dabar taip šypsausi, kaip gyvenime nesišypsojau. Net kai man buvo penkiolika metų. Aš tikrai netikėjau, kad dantys taip gali pakeisti žmogaus požiūrį į save ir į pasaulį, kuris jį supa. Jei ką dabar keisčiau, tai tik vieną- taip ilgai nelaukčiau. Tiesiog čia ir dabar. O gal net vakar.

Violeta

Dentavita pacientė

Likau labai patenkintas, sužavėtas Dentavita komandos darbu. Atėjus į kliniką mane pasitiko malonus personalas, kuris nuramino bei suteikė pasitikėjimo. Procedūra buvo atlikta itin greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Po nepilnai dviejų dienų išėjau su atkurta šypsena, kurios pavydi net draugai!

Valdas

Dentavita pacientas

Viskas tiko ir patiko, nuo registratūros iki gydytojų, kurie dirbo su manimi. Net nežinau kaip juos pagirti. Jaučiasi, kad Dentavitoj dirba stipri komanda, o ne kiekvienas sau. Rezultatais esu patenkinta 100%!

Alina

Dentavita pacientė

Mane visų pirma sužavėjo pačios klinikos atsakingas pažiūris į klientą, įsiklausymas ir atsakymai į visus rūpimus klausimus. Ir negaliu nepaminėti visų šiltų dirbančių žmonių, AČIŪ Jums! Dabar mažais žingsneliais tobulos šypsenos link!

Karolina

Dentavita pacientė

D.U.K.

Kodėl reikia keisti plokščią, gumburų bei vagelių neturinčią plombą?

Tokią plombą reikia keisti todėl, kad ji funkciškai neatlieka savo paskirties. Dantis natūraliai turi gumburėlius bei vageles, kurių pagalba yra kramtomas maistas. Gumburėlių paskirtis - kramtymo metu maistą nukreipti į vageles ir jį susmulkinti. Kai dantis praranda šią savo natūralią anatomiją, sutrinka kramtymo funkcija - maistas nebe kramtomas, o malamas. Taip ilgainiui žemėja sukandimo aukštis, dėl to ateityje gali atsirasti sąnario sutrikimai, skausmai.

Kuriam laikui daromas estetinis plombavimas? Kaip jį prižiūrėti? Kas kiek laiko poliruoti? Kokią pastą bei šepetėlį rinktis?

Kokybiškai atlikto estetinio plombavimo laikomumas ir grožis dažniausiai priklauso nuo priežiūros bei paties paciento motyvacijos, tačiau dažniausiai jis išlieka gražus nuo 8 iki 10 metų, o tuomet jį reikalinga koreguoti, ar perdaryti. Pacientui griežiančiam dantimis būtinai reikalinga apsauginė kapa nuo bruksizmo, siekiant išvengti plombų nuskilimų. Estetinį plombavimą rekomenduojama poliruoti kartą per metus norint, kad jis išlaikytų blizgesį, nes su laiku plombos šiek tiek apsibraižo, gali tapti matinės. Blizgesio laikomumas priklauso ir nuo paties paciento. Po estetinio plombavimo rekomenduojama neabrazyvi dantų pasta, kurios RDA<50 bei minkštas dantų šepetėlis. Nerekomenduojama naudoti balinančių pastų, kurios dažniausiai turi itin didelį abrazyvumą. Taip pat, labai svarbu neužmiršti kasdieninio tarpdančio valymo tarpdančių siūlu ir irigatoriumi bei profesionalios burnos higienos.

Kada galima atlikti estetinį plombavimą? Ar galima jį atlikti esant kreiviems dantims?

Estetinį plombavimą galima atlikti turint senas, nehermetiškas ir patamsėjusias plombas priekinių dantų srityje, esant nudilusiems kandamiesiems kraštams ar nepageidaujamiems tarpeliams tarp dantų. Taip pat, estetinio plombavimo būdu galima šiek tiek keisti danties formą bei spalvą. Estetinis plombavimas yra minimaliai invazyvus būdas gražios šypsenos link. Esant minimaliems dantų pasisukimams estetinis plombavimas gali būti atliekamas, tačiau esant stipriam dantų susigrūdimui, netaisyklingam sąkandžiui iš pradžių rekomenduojamas ortodontinis gydymas ir tik vėliau minimalus plombavimas, tokiu būdu išsaugant daugiau sveiko savo danties audinio. Visa tai įvertinama konsultacijos metu.

Kainoraštis

 • Estetinis dantų plombavimas

  119 - 199 €

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą