Profesionali burnos higiena

Pašalinkite susikaupusias dantų apnašas bei akmenis ir apsaugokite dantis nuo gedimo

Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Dėmesio! Įsivėlė klaida. Prašome peržiūrėti įvestus duomenis.

Kas yra profesionali burnos higiena?

Tai – burnos higienisto atliekama procedūra, kurios metu yra šalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos dantų apnašos, poliruojami dantų paviršiai, atliekamos gydomųjų preparatų (pvz., fluoro) aplikacijos. Profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti kas 6 mėnesius.

Kada yra reikalinga profesionali burnos higiena?

Profesionalią dantų higieną reikia atlikti reguliariai kas 6 mėnesius, norint palaikyti sveiką burnos būklę ir išvengti dantų gedimų. Ši procedūra turi būti atliekama ne tik profilaktiškai, bet ir prieš daugelį odontologinių procedūrų. Jei pastebėjote bent vieną iš šių požymių, nedelsdami kreipkitės į burnos higienistą: dantenų kraujavimą, dantenų paraudimą, paburkimą, skausmą, nuolat jaučiamą blogą kvapą iš burnos, ant dantų matomas šepetėliu nenuvalomas apnašas.

Klinikoje Dentavita atliekamos šios profesionalios burnos higienos procedūros

 • Konkrementų (akmenų) šalinimas ultragarsiniu skaleriu

 • Apnašų (kavos, arbatos, tabako) valymas naujausiu ,,Air–Flow‘‘ metodu, dantų poliravimas

 • Dantų jautrumo gydymas – padengimas fluoro laku

 • Dantų ėduonies bei dantenų ir periodonto ligų profilaktikos priemonių parinkimas

 • Danties vagelių padengimas silantu (vaikams)

 • Individualios burnos higienos mokymas

Kodėl kiti renkasi profesionalią burnos higieną klinikoje Dentavita?

Profesionali gydytojų odontologų komanda

Procedūra atliekama kruopščiai ir nuodugniai

Kasmet atliekama virš 2 000 profesionalios burnos higienos procedūrų

Ką kalba mūsų pacientai?

Aš dabar taip šypsausi, kaip gyvenime nesišypsojau. Net kai man buvo penkiolika metų. Aš tikrai netikėjau, kad dantys taip gali pakeisti žmogaus požiūrį į save ir į pasaulį, kuris jį supa. Jei ką dabar keisčiau, tai tik vieną- taip ilgai nelaukčiau. Tiesiog čia ir dabar. O gal net vakar.

Violeta

Dentavita pacientė

Likau labai patenkintas, sužavėtas Dentavita komandos darbu. Atėjus į kliniką mane pasitiko malonus personalas, kuris nuramino bei suteikė pasitikėjimo. Procedūra buvo atlikta itin greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Po nepilnai dviejų dienų išėjau su atkurta šypsena, kurios pavydi net draugai!

Valdas

Dentavita pacientas

Viskas tiko ir patiko, nuo registratūros iki gydytojų, kurie dirbo su manimi. Net nežinau kaip juos pagirti. Jaučiasi, kad Dentavitoj dirba stipri komanda, o ne kiekvienas sau. Rezultatais esu patenkinta 100%!

Alina

Dentavita pacientė

Mane visų pirma sužavėjo pačios klinikos atsakingas pažiūris į klientą, įsiklausymas ir atsakymai į visus rūpimus klausimus. Ir negaliu nepaminėti visų šiltų dirbančių žmonių, AČIŪ Jums! Dabar mažais žingsneliais tobulos šypsenos link!

Karolina

Dentavita pacientė

D.U.K.

Kaip dažnai reikia atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą?

Esant gerai individualiai burnos higienai, šią procedūrą rekomenduojama atlikti kas pusę metų arba į metus kartą, taip apsaugant dantis ir dantenas nuo pažeidimų. Sergant periodonto ar kitomis dantenų ligomis profesionalią burnos higieną reikėtų atlikti kas 2 arba 4 mėnesius, arba kaip nurodė burnos higienistas.

Ar profesionali burnos higienos procedūra atliekama vaikams?

Burnos higienos metu higienistas ne tik pašalina apnašas nuo dantų paviršiaus, bet ir padeda suformuoti tinkamus dantų valymo įgūdžius, kurie padės išlaikyti sveikus vaikų dantukus. Todėl labai svarbu ir vaikams, ir paaugliams lankytis pas burnos higienistą.

Ar burnos higienos procedūra yra skausminga?

Profesionali burnos higienos procedūra nėra skausminga. Jeigu pacientas turi jautrius dantis, recesijas ar periodonto ligas, galimas nedidelis diskomfortas, tačiau tokiu atveju procedūrą galima atlikti su nuskausminimu.

Ar burnos higienos metu pažeidžiamas danties paviršius?

Procedūros metu yra naudojami kokybiški ir profesionalūs instrumentai, kurie pašalina apnašus nuo danties paviršiaus nepažeisdami nei emalio, nei dantenų audinių. Po procedūros pacientai dažniausiai jaučia švaros ir švelnumo pojūtį.

Kodėl kraujuoja dantenos?

Kraujuojančios dantenos tai vienas iš pirmųjų požymių apie gręsiančias dantenų ir dantų ligas. Dantenos kraujuoti gali dėl įvairių priežasčių: netinkamos burnos higienos, susikaupusių dantų apnašų, naudojant per kietą dantų šepetėlį, netaisyklingai atliekamų valymo judesių, taip pat įtakos turi nekokybiški dantų protezai ar plombos. Dantenos gali kraujuoti ir trūkstant organizme vitaminų ar atsiradus sveikatos problemoms. Pastebėjus bent vieną iš šių dantenų požymių reikėtų apsilankyti pas gyd. odontologą ar burnos higienistą, kuris padės nustatyti tikslią kraujavimo priežastį.

Kainoraštis

 • Profesionali burnos higiena (abu žandikauliai)

  79 €

 • Vieno danties padengimas fluoro laku

  9 €

 • Visų dantų padengimas fluoro laku

  39 €

 • Danties padengimas silantu

  29 €

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą.