Dantų implantacija

Atkurkite prarastus dantis, pašalinkite valgymo metu jaučiamą diskomfortą ir mėgaukitės atgauta gyvenimo kokybe

Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Dėmesio! Įsivėlė klaida. Prašome peržiūrėti įvestus duomenis.

Kas yra dantų implantacija?

Dantų implantacija yra saugus, modernus ir ilgaamžis prarasto danties atkūrimo metodas, atkuriantis natūralią dantų funkciją ir estetiką. Procedūros metu, atlikus nuskausminimą, į prarasto danties vietą yra įsukamas danties implantas, kuris veikia kaip dirbtinis šaknies pakaitalas.

Dantų implantas primena nedidelį varžtelį ir yra gaminamas iš ypač tvirtos, lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos (titano, cirkonio ar jų lydinio), todėl labai lengvai prigyja prie žandikaulio. Įsukus dantų implantą, vėliau ant jo yra pritvirtinamas dirbtinis danties vainikėlis, kuris savo išvaizda nesiskiria nuo natūralaus danties. Tokiu būdu yra atstatoma natūrali dantų funkcija ir estetika.

Kodėl rekomenduojama atstatyti prarastus dantis?

Netaisyklingas sąkandis gali sukelti sveikatos sutrikimų, kelti diskomfortą valgymo metu, kramtant maistą. Negaudamas įprasto krūvio, prarasto danties vietoje žandikaulis gali pradėti tirpti. Esant netaisyklingai sąkandžio padėčiai, gali pakisti veido forma, atsirasti neproporcingi bruožai ir senėjimo požymiai. Tinkamai įsriegti dantų implantai atstato prarastą dantį ir užkerta kelią komplikacijoms.

Pacientai, kuriems dantys yra atkurti dantų implantais, gali tinkamai kramtyti maistą ir šypsotis. Taip išnyksta kalbos defektai bei sugrįžta pasitikėjimas savimi.

“Netikėjau, kad galima taip kardinaliai pakeisti gyvenimą” - pacientės Violetos istorija

Kokias problemas gali išspręsti dantų implantacija?

 • Trūksta vieno danties

  Kai trūksta vieno danties, implantas yra įsukamas į prarasto danties vietą, sukuriant dirbtinę danties šaknį. Tuomet ant jo yra uždedamas vainikėlis. Būtent taip yra atstatoma dantų estetika ir funkcija. Tai yra pats saugiausias ir patikimiausias vieno danties atkūrimo būdas.

 • Trūksta kelių dantų

  Kai trūksta kelių dantų, juos galima atstatyti įsukant porą implantų ir protezuojant tiltu. Pvz., praradus tris dantis, juos galima atkurti įsukant du implantus ir ant jų tvirtinant tiltą, pagamintą iš trijų vainikėlių.

 • Reikia atstatyti visus arba beveik visus dantis

  Kai trūksta visų arba beveik visų dantų, jie gali būti visiškai atstatyti „Visi dantys ant 4 dantų implantų“ pažangiausia gydymo metodika.

  Šios procedūros metu visiškam vieno žandikaulio dantų atkūrimui naudojami 4 dantų implantai. Po procedūros ant implantų yra pritvirtinami fiksuoti dantų protezai, kurie atkuria dantų estetiką, funkciją ir, žinoma, pagerina gyvenimo kokybę. Tokiu būdu, be skausmo yra sprendžiamos kompleksinės situacijos, pasitelkiant profesionalią ekspertų patirtį.

Ar dantų implantacija yra skausminga procedūra?

Kiek trunka gydymas dantų implantais?

Vienmomentė implantacija

Be standartinių implantacijos procedūrų, klinikos pacientams siūlome ypač pažangią vienmomentės implantacijos procedūrą. Ši procedūra leidžia vieno vizito metu, iš karto pašalinus sugedusį dantį, į jo vietą įsukti implantą nelaukiant kelių savaičių ar mėnesių. Palyginti su tradicine, vienmomentė implantacija yra patogesnė ir greitesnė procedūra, reikalaujanti mažiau vizitų pas gydytoją. Tai yra efektyvus danties atkūrimo būdas tiems pacientams, kurie vertina patogumą, komfortą ir savo laiką. Svarbu pabrėžti, jog ši procedūra tinka ne visiems. Po išsamaus ištyrimo „Dentavita“ klinikos burnos chirurgas informuos, ar šią procedūrą galima atlikti Jums.

Ar reiktų sunerimti jeigu neturite vieno ar kelių dantų?

Dantų implantacijos privalumai

 • 01

  Patikima procedūra

  Šiandien sriegiami implantai prigyja net 98–100 proc. atvejų ir nepriekaištingai tarnauja visą gyvenimą.

 • 02

  Neskausminga

  Danties implantavimo procedūrai pakanka vietinio nuskausminimo, o pati operacija trunka vos 30–60 minučių.

 • 03

  Maksimalus estetinis rezultatas

  Implantacijos ir protezavimo metu galima sukurti ypač natūraliai atrodančius ir nuo natūralių dantų savo spalva ir forma nesiskiriančius dirbtinius dantis, atkuriant šypsenos estetiką ir grožį.

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, gausite atsakymus į visus rūpimus klausimus bei Jums labiausiai tinkamo gydymo pasiūlymą.

Dantų implantacijos eiga

 • 01

  Ištyrimas ir konsultacija

  Konsultacijos metu ištiriamas pacientas, padaroma rentgeno nuotrauka, sudaromas gydymo planas (gydymo etapai, estetiniai lūkesčiai), paskiriama implantacijos data.

 • 02

  Implantacijos procedūra

  Dantų implantacija – greita ir neskausminga procedūra. Vienas implantas yra įsriegiamas vidutiniškai per 10–30 minučių, todėl pacientui užtenka vietinės nejautros. Operacijos metu ant įsriegto implanto gali būti pritvirtinamas laikinas vainikėlis arba užsukama gijimo galvutė, tada implantas paliekamas gyti. Siūlai išimami po savaitės, o implantas prigyja per 8–12 savaičių.

 • 03

  Dirbtinio danties tvirtinimas

  Prigijus implantui atliekamas implanto protezavimas nuolatiniu vainikėliu.

Mūsų klinikos istorija

Kodėl kiti renkasi dantų implantaciją klinikoje Dentavita?

Daugiau kaip 12 000 įsuktų implantų

Profesionali gydytojų odontologų komanda

Galimybė atsiskaityti išsimokėtinai

Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome siūlyti dantų implantavimo paslaugas

Netaikome bendrinių gydymo sprendimų. Pasiūlysime sprendimą, labiausiai tinkantį Jums

Dirbame tik su aukščiausios kokybės dantų implantais

Komanda

Gyd. burnos chirurgas

Mantas Kubilius

Gyd. odontologė

Lina Rudienė

Gyd. odontologė

Inga Kubilienė

Mūsų partneriai

Dirbame tik su aukščiausios kokybės dantų implantais. Kiekvienam pacientui pritaikome individualų sprendimą.

Ką kalba mūsų pacientai?

Aš dabar taip šypsausi, kaip gyvenime nesišypsojau. Net kai man buvo penkiolika metų. Aš tikrai netikėjau, kad dantys taip gali pakeisti žmogaus požiūrį į save ir į pasaulį, kuris jį supa. Jei ką dabar keisčiau, tai tik vieną- taip ilgai nelaukčiau. Tiesiog čia ir dabar. O gal net vakar.

Violeta

Dentavita pacientė

Likau labai patenkintas, sužavėtas Dentavita komandos darbu. Atėjus į kliniką mane pasitiko malonus personalas, kuris nuramino bei suteikė pasitikėjimo. Procedūra buvo atlikta itin greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Po nepilnai dviejų dienų išėjau su atkurta šypsena, kurios pavydi net draugai!

Valdas

Dentavita pacientas

Viskas tiko ir patiko, nuo registratūros iki gydytojų, kurie dirbo su manimi. Net nežinau kaip juos pagirti. Jaučiasi, kad Dentavitoj dirba stipri komanda, o ne kiekvienas sau. Rezultatais esu patenkinta 100%!

Alina

Dentavita pacientė

Mane visų pirma sužavėjo pačios klinikos atsakingas pažiūris į klientą, įsiklausymas ir atsakymai į visus rūpimus klausimus. Ir negaliu nepaminėti visų šiltų dirbančių žmonių, AČIŪ Jums! Dabar mažais žingsneliais tobulos šypsenos link!

Karolina

Dentavita pacientė

D.U.K.

Kiek laiko užtrunka danties implantavimas?

Danties implantavimas užtrunka nuo 30 minučių iki 2 valandų. Kuo paprastesnė operacinė situacija, tuo trumpiau užtrunka implantacija. Gana ilgai atliekama paciento, darbinio lauko, gydytojo rankų, instrumentų sterilus paruošimas, kuris būtinas nepriklausomai, ar Jums reikalingas vienas, ar penki implantai.

Per kiek laiko prigyja implantai?

Įprastai implantai prigyja per 2 - 6 mėn. Laikas priklauso nuo to, ar implanto sriegimo metu papildomai buvo atliekama kaulo, minkštųjų audinių augmentacija, ar ne.

Kas yra vienmomentė implantacija?

Vienmomentės implantacijos metu dantų implantas yra įsriegiamas iškart po danties pašalinimo. Taikant šią metodiką sutaupoma laiko, nes nebereikia laukti, kol sugis kaulas po danties šalinimo. Vienmomentė implantacija atliekama esant palankiai danties ir kaulo anatomijai, kai visiškai pakanka kokybiško kaulo implanto įsriegimui ir nėra didelių uždegimo židinių aplink šalinamą dantį.

Ar galima pasidaryti dantų protezą iškart po implantacijos?

Taip, galima, jei leidžia esama situacija ir implantacijos metu implantas fiksuojasi pakankamai stabiliai. Bendradarbiaudami su laboratorija galime tiksliai ir greitai suplanuoti būsimą protezą ant implantų, jį pagaminti ir pritvirtinti prie implantų.

Kainoraštis

 • Implantacija Megagen (Pietų Korėja) implantais

  599 €

 • Implantacija Straumann (Šveicarija) SLA Roxolid implantais

  699 €

 • Implantacija Straumann (Šveicarija) SLAactive Roxolid implantais

  749 €

 • Kaulo augmentacija (priauginimas)

  nuo 119 €

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą