Rentgenologiniai tyrimai

Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Dėmesio! Įsivėlė klaida. Prašome peržiūrėti įvestus duomenis.

Kas yra rentgenologiniai tyrimai?

Rentgenologiniai tyrimai skiriami daugelio organų ir organizmo sistemų būklei bei funkcionalumui tirti. Tai – vieni seniausių ir dažniausiai gydytojų darbe naudojamų tyrimų. Jie yra komfortiški pacientui, atliekami labai paprastai ir greitai, o gydytojui suteikia daug informacijos, kuri padeda įvertinti dantų būklę ir pateikti geriausią gydymo planą kiekvienoje situacijoje.

Klinikoje Dentavita atliekami tyrimai

 • Dentalinė rentgeno nuotrauka

  Reikalinga tuo atveju, kai norima pamatyti vieno ar kelių dantų vainikų, jų šaknų bei supančio kaulo būklę. Dažniausiai daroma atliekant terapinį dantų gydymą bei siekiant įvertinti gydymo kokybę.

 • Panoraminė rentgeno nuotrauka

  Apima visą burnos ertmę ir aplink esančias sritis (apatinio žandikaulio sąnarius bei žandikaulių sinusus). Panoraminė rentgeno nuotrauka naudojama periodonto būklei įvertinti, planuojant protezavimo darbus, chirurgines procedūras (protinio ar retinuoto danties šalinimui).

 • Šoninė cefalograma

  Šoninė rentgeno nuotrauka yra daroma prieš planuojant ortodontinį gydymą, ruošiant ortognatinėms operacijoms bei siekiant įvertinti veido kaulų augimo kryptį ir tempą.

 • Kompiuterinė tomografija

  Apima visą burnos ertmę ir aplink esančias sritis. 3D tomografas gali būti naudojamas ruošiantis dantų implantacijos, dantų šalinimo, kaulo augmentacijos ar kitoms procedūroms. Tomografas padeda gydytojui detaliai išnagrinėti informaciją ir tiksliai diagnozuoti, suplanuoti efektyviausią gydymą bei pasiekti geriausių rezultatų.

Ką kalba mūsų pacientai?

Aš dabar taip šypsausi, kaip gyvenime nesišypsojau. Net kai man buvo penkiolika metų. Aš tikrai netikėjau, kad dantys taip gali pakeisti žmogaus požiūrį į save ir į pasaulį, kuris jį supa. Jei ką dabar keisčiau, tai tik vieną- taip ilgai nelaukčiau. Tiesiog čia ir dabar. O gal net vakar.

Violeta

Dentavita pacientė

Likau labai patenkintas, sužavėtas Dentavita komandos darbu. Atėjus į kliniką mane pasitiko malonus personalas, kuris nuramino bei suteikė pasitikėjimo. Procedūra buvo atlikta itin greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Po nepilnai dviejų dienų išėjau su atkurta šypsena, kurios pavydi net draugai!

Valdas

Dentavita pacientas

Viskas tiko ir patiko, nuo registratūros iki gydytojų, kurie dirbo su manimi. Net nežinau kaip juos pagirti. Jaučiasi, kad Dentavitoj dirba stipri komanda, o ne kiekvienas sau. Rezultatais esu patenkinta 100%!

Alina

Dentavita pacientė

Mane visų pirma sužavėjo pačios klinikos atsakingas pažiūris į klientą, įsiklausymas ir atsakymai į visus rūpimus klausimus. Ir negaliu nepaminėti visų šiltų dirbančių žmonių, AČIŪ Jums! Dabar mažais žingsneliais tobulos šypsenos link!

Karolina

Dentavita pacientė

Kainoraštis

 • Dentalinė rentgeno nuotrauka

  9 €

 • Panoraminė rentgeno nuotrauka

  29 €

 • Cefalometrinė rentgeno nuotrauka

  29 €

 • Kompiuterinė tomografija

  79 €

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą.