„Visi dantys ant 4 implantų” dantų atkūrimo metodas

Greitas, ilgaamžis ir komfortiškas visų dantų atkūrimas

Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Dėmesio! Įsivėlė klaida. Prašome peržiūrėti įvestus duomenis.

Išsamiai apie visų dantų atkūrimą „Visi dantys ant 4 implantų" metodu

Kas yra „visi dantys ant 4 implantų” dantų atkūrimo būdas?

Unikali „Visi dantys ant 4-ių implantų” dantų implantacija yra skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms. Tai yra puiki alternatyva neretai gomurį žeidžiantiems, silpnai besilaikantiems išimamiems dantų protezams. „Visi dantys ant 4-ių implantų” metodas yra ypač vertinamas dėl savo greitumo ir efektyvumo – visa procedūra atliekama per vieną vizitą.

Procedūros metu visiems vieno žandikaulio dantims atkurti naudojami tik keturi implantai. Įsukus implantus, ant jų yra tvirtinamos atramos, ant kurių yra fiksuojami individualiai pacientui sukurti dantų protezai, atkuriantys visavertę dantų funkciją, natūralią išvaizdą ir estetiką.

Kada yra reikalinga „visi dantys ant 4 implantų” procedūra?

Dantų netekimas gali turėti neigiamų pasekmių burnos sveikatai, kenkti ar iškraipyti likusius dantis, kelti problemų kramtant maistą ir kalbant, taip pat gali pakeisti veido bruožus bei išvaizdą.

„Visi dantys ant 4 implantų” procedūra gali būti idealus dantų atkūrimo būdas asmenims, praradusiems visus arba beveik visus dantis dėl periodonto ligų, traumų, natūralaus dantų senėjimo, karieso ar kitų sveikatos problemų. Šis dantų atkūrimo metodas yra rekomenduojamas tiems, kurie nori turėti ilgalaikius, stabilius ir natūraliai atrodančius dantis, kurie ne tik atkurtų funkcionalumą, bet ir estetiką. Tai yra patogesnė ir ilgaamžiškesnė alternatyva išimamiems protezams, o palyginti su tradiciniu implantavimu – pigesnis ir greitesnis sprendimas.

Visų dantų atkūrimas klinikoje Dentavita

Pasitelkdami patyrusių specialistų komandą, ilgametę dantų implantacijos ir protezavimo patirtį bei nuosavą dantų technikų laboratoriją, klinikos „Dentavita“ pacientams „viskas ant keturių dantų implantų” gydymo procedūrą galime atlikti per 48 valandas.

Aukštos kokybės rezultatams ir ilgaamžiškumui užtikrinti yra naudojamos tvirtos metalinės arba titaninės atraminės sijos. Ant jų yra tvirtinami patvarūs, fiksuoti akriliniai arba cirkonio keramikos dantų protezai. Klinikoje nenaudojame greitai lūžtančių plastikinių dantų protezų.

Gydymo rezultatai

Prisijunkite prie klinikos „Dentavita“ pacientų bendruomenės ir džiaukitės savo šypsena jau šiandien

Visi dantys ant 4 implantų

Greitas, ilgaamžis ir komfortiškas visų dantų atkūrimas

“Visi dantys ant 4 implantų” procedūros privalumai

 • 01

  Greita

  Natūrali, estetiška šypsena bei visavertė kramtymo funkcija atkuriama vos per 48 valandas.

 • 02

  Trumpas gydymo laikas

  Nereikia nešioti laikinų išimamų protezų, kol prigis implantai. Pasitelkus modernias technologijas, klinikoje „Dentavita“ fiksuoti protezai yra pritvirtinami per 48 valandas.

 • 03

  Geras kainos ir kokybės santykis

  Sutaupoma, nes nėra reikalinga papildoma kaulo augmentacija, o vienam žandikauliui atkurti reikia tik 4-ių implantų.

 • 04

  Komfortiška

  Procedūrai pasibaigus, išeisite su fiksuotu protezu ant dantų implantų.

 • 05

  Patogu

  Fiksuotas protezas nekels nemalonių pojūčių palyginti su įprastu išimamu protezu.

 • 06

  Tinka visiems

  Beveik nėra amžiaus ar sveikatos būklės apribojimų.

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu sužinosite, ar „Visi dantys ant 4 implantų” dantų atkūrimo metodas Jums tinka, gausite atsakymus į visus dominančius klausimus.

„Visi dantys ant 4 implantų" gydymo procesas ir eiga

Procedūros eiga

 • 01

  Konsultacija

  Pirminės konsultacijos metu yra atliekama panoraminė arba 3D kompiuterinė tomografija, išsiaiškinami Jūsų lūkesčiai bei norai. Atliekama išsami dantų būklės apžiūra, sudaromas detalus gydymo planas ir supažindinama su kainomis.

 • 02

  Operacija

  Antrojo vizito metu yra pašalinami sugedę, stipriai pažeisti dantys. Pašalintų dantų vietoje sriegiami implantai ir užsukamos multifunkcinės atramos – dalys, jungiančios implantus su protezu. Vizito pabaigoje yra nuimamas atspaudas nuo ką tik įsuktų implantų individualaus protezo gamybai.

 • 03

  Dantų formos nustatymas

  Šio vizito metu bus patikrintas atspaudo tikslumas, pasitarus su pacientu nustatoma būsimų dantų forma, spalva ir sąkandis.

 • 04

  Dantų „pamatavimas“

  Ketvirtojo vizito metu yra matuojami vaške sustatyti dantys. Pacientas pamato tikrą būsimų dantų išdėstymą, formą, dydį ir sąkandį.

 • 05

  Protezo gamyba

  Dantų technikų laboratorijoje pagal pacientolūkesčius ir gydytojo nurodymus yra pagaminami individualiai pacientui skirti dantų protezai.

 • 06

  Protezų pritvirtinimas

  Paskutiniojo vizito metu prie implantų yra pritvirtinami pagaminti dantų protezai. Taikant šį gydymo protokolą, per 48 valandas efektyviai ir greitai sugrąžinama visa kramtymo funkcija, estetika ir graži šypsena. Po procedūros pacientas gali gerti, valgyti, šypsotis bei gyventi visavertį gyvenimą.

Dantų implantacijos procedūra atkuriant dantis „Visi dantys ant 4 implantų" metodu

Gijimo laikotarpis po „Visi dantys ant 4 implantų" procedūros

Kodėl kiti renkasi „visi dantys ant 4 implantų” procedūrą klinikoje Dentavita?

Pilnas šypsenos atkūrimas vos per 48 valandas

Profesionali gydytojų odontologų komanda

35 metus iš kartos į kartą perduodama patirtis

Išsami konsultacija ir individualaus gydymo plano parengimas

Protezai gaminami tik iš aukščiausios kokybės patvarių medžiagų

Galimybė atsiskaityti išsimokėtinai

Mūsų partneriai

Dirbame tik su aukščiausios kokybės dantų implantais. Kiekvienam pacientui pritaikome individualų sprendimą.

Ką kalba mūsų pacientai?

Aš dabar taip šypsausi, kaip gyvenime nesišypsojau. Net kai man buvo penkiolika metų. Aš tikrai netikėjau, kad dantys taip gali pakeisti žmogaus požiūrį į save ir į pasaulį, kuris jį supa. Jei ką dabar keisčiau, tai tik vieną- taip ilgai nelaukčiau. Tiesiog čia ir dabar. O gal net vakar.

Violeta

Dentavita pacientė

Likau labai patenkintas, sužavėtas Dentavita komandos darbu. Atėjus į kliniką mane pasitiko malonus personalas, kuris nuramino bei suteikė pasitikėjimo. Procedūra buvo atlikta itin greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Po nepilnai dviejų dienų išėjau su atkurta šypsena, kurios pavydi net draugai!

Valdas

Dentavita pacientas

Viskas tiko ir patiko, nuo registratūros iki gydytojų, kurie dirbo su manimi. Net nežinau kaip juos pagirti. Jaučiasi, kad Dentavitoj dirba stipri komanda, o ne kiekvienas sau. Rezultatais esu patenkinta 100%!

Alina

Dentavita pacientė

Mane visų pirma sužavėjo pačios klinikos atsakingas pažiūris į klientą, įsiklausymas ir atsakymai į visus rūpimus klausimus. Ir negaliu nepaminėti visų šiltų dirbančių žmonių, AČIŪ Jums! Dabar mažais žingsneliais tobulos šypsenos link!

Karolina

Dentavita pacientė

D.U.K.

Ar galiu iš karto po procedūros grįžti prie įprastos mitybos?

Po implantacijos procedūros per 48 valandas pritvirtinamas dantų protezas. Pirmą savaitę rekomenduojame apsiprasti prie naujų dantų formos bei padėties palaipsniui pereinant nuo minkštesnio iki kietesnio maisto. Nors šis protezas sukurtas taip, kad kramtymo krūvį tolygiai išdalina visiems implantams, gijimo laikotarpiu (3-4 mėnesius) rekomenduojame vengti labai kietų maisto produktų.

Kiek dantų galima atstatyti taikant šį metodą?

Ant keturių dantų implantų galime atstatyti 10 - 12 dantų viename žandikaulyje.

Ar bus skausminga procedūra?

Procedūra atliekama vietinėje nejautroje, tad skausmo tikrai nejausite. Jeigu jaučiate baimę, nerimą visada siūlome chirurgines procedūras atlikti sedacijoje.

Kaip turėčiau prižiūrėti naują protezą ir implantus?

Burnos higiena gijimo laikotarpiu yra labai svarbi. Rekomenduojame dantis valyti minkštu dantų šepetėliu, tarpdančių šepetėliais, siūlu bei naudoti burnos skalavimo skystį. Labai patogu naudoti burnos irigatorių, kuris vandens srove pašalina minkštą apnašą, nešvarumus tarp dantenos ir protezo. Individualios burnos higienos apmokymui siūlome užsiregistruoti pas Dentavita klinikos burnos higienistes.

Kainoraštis

 • "Visi dantys ant 4 implantų" dantų atkūrimo metodas

  nuo 5499 €

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą.