Dantų kanalų gydymas

Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Dėmesio! Įsivėlė klaida. Prašome peržiūrėti įvestus duomenis.

Kas yra dantų kanalų gydymas?

Tai yra dantų šaknų kanalų gydymas, plombavimas, pergydymas, dar kitaip vadinamas endodontija. Šis gydymas yra taikomas, kai dantų kariesas nebegali būti gydomas ir yra išplitęs gilyn bei pasiekęs vidinius danties audinius, pažeista pulpa – minkštasis danties audinys. Endodontinio gydymo metu pažeisti audinai yra pašalinami iš šaknų kanalų ir šie hermetiškai užpildomi plombine medžiaga, taip pašalinant skausmą, infekciją ir išsaugant natūralų dantį.

Kada reikia endodontinio gydymo?

Dantų kanalų problemas gali nustatyti gydytojas odontologas, atlikęs rentgenologinius tyrimus, kurie parodo dantų kanalų pažeidimus ir uždegimus. Prasidėjęs uždegimas dažniausiai pasireiškia šiais simptomais: padidėjęs danties jautrumas terminiams dirgikliams, savaime atsirandantys skausmo priepuoliai, kurie ypač suintensyvėja vakare ir naktį. Jeigu jaučiate vieną iš šių simptomų, rekomenduojame kreiptis į „Dentavita“ klinikos specialistus.

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą.

Procedūros eiga

 • 01

  Apžiūra ir tyrimai

  Gydytojas odontologas atlieka apžiūrą, įvertina paciento nusiskundimus. Padaro dantų rentgeno nuotrauką ir nusprendžia, ar reikalingas endodontinis gydymas.

 • 02

  Nuskausminimas

  Prieš procedūrą yra atliekamas vietinis nuskausminimas, todėl procedūra neskausminga.

 • 03

  Danties kanalo gydymas

  Procedūros metu yra pašalinami ėduonies pažeisti danties audiniai, atvėrus danties kanalą pašalinamos bakterijos ir nervai. Tuomet kanalas yra užpildomas medžiaga, kuri neleidžia uždegimui ir skausmui atsinaujinti. Galiausiai dantis yra užplombuojamas.

Dantų kanalų gydymas klinikoje Dentavita

Odontologijos klinikoje „Dentavita“ naudojamos aukštos kokybės plombinės medžiagos, leidžiančios pasiekti geriausių rezultatų bet kokioje situacijoje. Specialistų komandoje dirbantys gydytojai naudoja optiką ir specialius prietaisus, kurie gydytojo matomą vaizdą padidina nuo 3 iki 6 kartų. Taip pagerinamas darbo tikslumas, išvengiama galimų komplikacijų ir pasiekiami puikūs gydymo rezultatai.

Kodėl kiti renkasi dantų kanalų gydymą klinikoje Dentavita?

Naudojamos tik aukščiausios kokybės ilgaamžės medžiagos

Profesionali gydytojų odontologų komanda

Galimybė atsiskaityti išsimokėtinai

Kokybei užtikrinti – speciali kanalų gydymui skirta optika

35 metus iš kartos į kartą perduodama patirtis

Ką kalba mūsų pacientai?

Aš dabar taip šypsausi, kaip gyvenime nesišypsojau. Net kai man buvo penkiolika metų. Aš tikrai netikėjau, kad dantys taip gali pakeisti žmogaus požiūrį į save ir į pasaulį, kuris jį supa. Jei ką dabar keisčiau, tai tik vieną- taip ilgai nelaukčiau. Tiesiog čia ir dabar. O gal net vakar.

Violeta

Dentavita pacientė

Likau labai patenkintas, sužavėtas Dentavita komandos darbu. Atėjus į kliniką mane pasitiko malonus personalas, kuris nuramino bei suteikė pasitikėjimo. Procedūra buvo atlikta itin greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Po nepilnai dviejų dienų išėjau su atkurta šypsena, kurios pavydi net draugai!

Valdas

Dentavita pacientas

Viskas tiko ir patiko, nuo registratūros iki gydytojų, kurie dirbo su manimi. Net nežinau kaip juos pagirti. Jaučiasi, kad Dentavitoj dirba stipri komanda, o ne kiekvienas sau. Rezultatais esu patenkinta 100%!

Alina

Dentavita pacientė

Mane visų pirma sužavėjo pačios klinikos atsakingas pažiūris į klientą, įsiklausymas ir atsakymai į visus rūpimus klausimus. Ir negaliu nepaminėti visų šiltų dirbančių žmonių, AČIŪ Jums! Dabar mažais žingsneliais tobulos šypsenos link!

Karolina

Dentavita pacientė

D.U.K.

Ar dantų šaknų kanalų gydymas yra skausminga procedūra ?

Kreipiantis į gyd. odontologą laiku, kol dar neišsivystęs uždegimas, dantų šaknų kanalų gydymas nėra skausmingas. Tačiau, kad ir kokia sudėtinga kanalų būklė bebūtų, gydytojas imasi visų reikalingų priemonių, kad pacientui procedūra būtų atlikta be skausmo.

Kodėl endodontinio gydymo kaina gali skirtis?

Endodontinio dantų šaknų kanalų gydymo kaina priklauso nuo atvejo sudėtingumo, dantyje esančių kanalų kiekio, klinikinės situacijos (pirminis gydymas ar pergydymas).

Kokia endodontinio gydymo sėkmė?

Endodontinio gydymo sėkmė siekia 90%. Modernios šiuolaikinės technologijos, žinios padeda įveikti sudėtingas situacijas be komplikacijų.

Kainoraštis

 • Vieno kanalo gydymas, t.y. formavimas ir plombavimas (nesudėtingas)

  nuo 68 €

 • Vieno kanalo gydymas, t.y. formavimas ir plombavimas (vidutinio sudėtingumo)

  nuo 78 €

 • Vieno kanalo gydymas, t.y. formavimas ir plombavimas (sudėtingas)

  nuo 88 €

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą.