Dantų šalinimas

Greitas, neskausmingas ir komfortiškas dantų šalinimas

Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Dėmesio! Įsivėlė klaida. Prašome peržiūrėti įvestus duomenis.

Kas yra dantų šalinimas?

Dantų šalinimas, kitaip – danties rovimas, yra viena iš dažniausiai atliekamų ambulatorinių burnos chirurgijos procedūrų, kurios metu dantis pašalinamas iš danties alveolės – ertmės dantenoje. Ši procedūra dažniausiai atliekama tada, kai dantis yra per daug sugadintas karieso arba dėl kitų dantų ligų ir jo nėra įmanoma išgydyti naudojant kitus metodus – plombavimą ar kanalų gydymą. Kiti neretai pasitaikantys atvejai yra protinio danties šalinimas, danties rovimas prieš ortodontinį gydymą ar implantaciją.

Nors dantų šalinimas skamba bauginančiai, šiuolaikinė odontologija naudoja pažangius nuskausminimo metodus ir technikas tam, kad ši procedūra būtų kuo mažiau nemaloni pacientui.

Dažniausios dantų šalinimo priežastys

 • Sutrikęs danties dygimas

 • Ortodontinė korekcija

 • Pūlingas procesas prie danties šaknies

 • Danties arba šaknies lūžis

 • Netaisyklinga danties padėtis

 • Stipriai suiręs danties vainikas

 • Išplitusios periodontinės ligos

Danties šalinimas klinikoje Dentavita

Klinika „Dentavita“ yra pasirengusi suteikti Jums saugią, profesionalią ir neskausmingą dantų šalinimo procedūrą. Prieš pradedant procedūrą, mūsų specialistai atliks išsamų ištyrimą, pristatys procedūros eigą bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

Procedūra atliekama naudojant vietinę nejautrą arba sedaciją, todėl pacientas nejaučia skausmo, dantų šalinimas vyksta greitai ir efektyviai. Atsižvelgdami į individualius paciento poreikius, pasirinkdami tinkamą metodą ir instrumentus, užtikriname minimalų diskomfortą ir greitą atsigavimą po procedūros.

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą.

Procedūros eiga

 • 01

  Apžiūra ir tyrimai

  Burnos chirurgas atlieka apžiūrą, išklauso paciento nusiskundimų, padaro dantų rentgeno nuotrauką, kad galėtų įvertinti situaciją ir nustatyti tikslią dantų būklę.

 • 02

  Nuskausminimas

  Prieš procedūrą yra atliekamas vietinis nuskausminimas, todėl procedūra bus neskausminga.

 • 03

  Danties šalinimas

  Priklausomai nuo danties būklės, formos ir aplinkybių, gydytojas pritaiko efektyviausią bei greičiausią danties šalinimo būdą.

 • 04

  Gijimas

  Ištraukus dantį, odontologas suteiks rekomendacijų greitesniam gijimo laikotarpiui, tokių kaip maisto ir gėrimų vartojimas, burnos higiena.

Kodėl kiti renkasi dantų šalinimą klinikoje Dentavita?

Beskausmė procedūra

Procedūrą atlieka patyręs burnos chirurgas

35 metus iš kartos į kartą perduodama patirtis

Išsami konsultacija ir individualaus gydymo plano parengimas

Komanda

Gyd. burnos chirurgas

Mantas Kubilius

Gyd. odontologė

Mintautė Kubilienė

Gyd. odontologė

Inga Kubilienė

Ką kalba mūsų pacientai?

Aš dabar taip šypsausi, kaip gyvenime nesišypsojau. Net kai man buvo penkiolika metų. Aš tikrai netikėjau, kad dantys taip gali pakeisti žmogaus požiūrį į save ir į pasaulį, kuris jį supa. Jei ką dabar keisčiau, tai tik vieną- taip ilgai nelaukčiau. Tiesiog čia ir dabar. O gal net vakar.

Violeta

Dentavita pacientė

Likau labai patenkintas, sužavėtas Dentavita komandos darbu. Atėjus į kliniką mane pasitiko malonus personalas, kuris nuramino bei suteikė pasitikėjimo. Procedūra buvo atlikta itin greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Po nepilnai dviejų dienų išėjau su atkurta šypsena, kurios pavydi net draugai!

Valdas

Dentavita pacientas

Viskas tiko ir patiko, nuo registratūros iki gydytojų, kurie dirbo su manimi. Net nežinau kaip juos pagirti. Jaučiasi, kad Dentavitoj dirba stipri komanda, o ne kiekvienas sau. Rezultatais esu patenkinta 100%!

Alina

Dentavita pacientė

Mane visų pirma sužavėjo pačios klinikos atsakingas pažiūris į klientą, įsiklausymas ir atsakymai į visus rūpimus klausimus. Ir negaliu nepaminėti visų šiltų dirbančių žmonių, AČIŪ Jums! Dabar mažais žingsneliais tobulos šypsenos link!

Karolina

Dentavita pacientė

D.U.K.

Ar įmanoma pašalinti horizontalioje padėtyje esantį dantį?

Įmanoma. Tiesa, tokių dantų šalinimo procedūra trunka kiek ilgiau nei išdygusio danties, esančio vertikalioje padėtyje.

Kiek laiko gali trukti protinių dantų šalinimo procedūra?

Protinio danties šalinimo procedūros trukmė yra individuali. Trukmė priklauso, ar tai paprastasis traukimas, ar operacinis. Tikslią procedūros trukmę gali pasakyti burnos chirurgas susipažinęs su paciento situacija.

Ar protinių dantų šalinimo procedūra skausminga?

Ne, procedūra visiškai neskausminga, nes atliekama vietinėje nejautroje arba, pacientui pageidaujant, sedacijoje (gydymas miegant).

Kokius simptomus gali sukelti lėtiniai infekcijos židiniai?

Lėtiniai infekcijos židiniai gali sukelti veido žandikaulių skausmus, lėtinio nuovargio sindromą, energijos trūkumą, o paūmėjus infekcijai gali atsirasti patinimas, pakilti temperatūra. Plintant infekcijai gali susiformuoti pūlynas, kurio gydymui jau reikalingas paciento guldymas į ligoninę.

Kainoraštis

 • Pieninio danties šalinimas

  39 €

 • Nuolatinio danties šalinimas (nesudėtingas)

  59 €

 • Nuolatinio danties šalinimas (vidutinio sudėtingumo)

  79 €

 • Nuolatinio danties šalinimas (sudėtingas danties rovimas)

  99 €

 • Operacinis danties šalinimas (nesudėtingas)

  99 €

 • Operacinis danties šalinimas (sudėtingas danties rovimas)

  169 €

 • Operacinis danties šalinimas (vidutinio sudėtingumo)

  139 €

 • Skubi pagalba uždegimų atvejais - Incizija (pjūvis), dreno įvedimas

  59 €

Registruokitės konsultacijai

Konsultacijos metu bus atlikta išsami apžiūra, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą gydymo planą.