Grįžtį į Naujienos

Elektromobilių įkrovimo stotelė

Dentavita odontologijos klinika pasižymi ne tik inovatyviais ir patikimais gydymo metodais, bet taip pat siekia sukurti inovatyvią aplinką pacientams.

2022 metais Dentavita klinikoje įdiegėme SignOnTab – atsisakėme popierinių ambulatorinių kortelių bei dokumentų ir viską perkėlėme į elektroninę erdvę. Tokiu būdu prisidedame prie tvaresnės aplinkos bei taupome Jūsų laiką.

2023 metais Dentavita klinikos automobilių parkavimo aikštelėje įrengtos dvi elektromobilių įkrovimo aikštelės. Mums rūpi Jūsų sveikata, todėl naudojame žalią energiją bei skatindami ekologiškesnį transportą stengiamės sukurti švaresnę aplinką Jums bei ateities kartoms.

Įkrovimo stotelėje yra įrengta „Type 2" jungtis - tai kintamos elektros srovės įkrovos punktas. Galima įkrauti daugelio Europos, JAV ir Japonijos gamintojų Europos rinkai gaminamus elektromobilius.

Mūsų klinikos pacientams elektromobilių įkrovimas yra nemokamas. Kol Jums bus gydomi dantys, mes įkrausime Jūsų automobilį!

Naudojimosi instrukcija:

  1. Įkiškite krovimo kabelį į elektromobilio elektros lizdą
  2. Informuokite registratūros darbuotoją, kuris įjungs įkrovimo stotelę ir paleis įkrovimą.

Krovimo metu įkrovimo kabelis yra užrakintas, kai elektromobilis visiškai įsikraus, laidas atsirakins automatiškai. Norėdami baigti įkrovimą anksčiau (pasibaigus Jūsų vizitui), informuokite registratūros darbuotoją, kuris sustabdys įkrovimą ir atrakins kabelį.

Įkrovimo būsenos indikatorius:

  • Raudona - stotelė užimta;
  • Mėlyna - įkrovimas baigtas.

Visi kiti elektromobilių vairuotojai taip pat gali įkrauti savo elektromobilį, o už įkrovimą atsiskaityti mobilioje programėlėje „Įkrautas“.

Gydymas dantų tiesinamosiomis kapomis - tai modernus, patogus ir efektyvus dantų tiesinimo sprendimas. Pačios kapos – tai beveik nematomi nuimami ortodontiniai prietaisai, pagaminti iš minkšto ir skaidraus medicininio plastiko. Kapos skirtos tiesinti dantis bei gydyti netaisyklingą sąkandį efektyviai, patogiai ir neskausmingai. Švelniai spausdamos, jos stumia dantis į iš anksto suplanuotą norimą padėtį. Tam, kad dantys nuolatos judėtų tikslo link, pacientai turi keisti kapas naujomis, įprastai kas dvi savaites.

  • Kapos yra vos pastebimos, todėl suaugusiesiems jas negėda nešioti.

  • Kapas nešioti patogu. Jos nesukelia skausmo, nedirgina dantenų, nebraižo skruostų ir lūpų.

  • Gydymas kapomis dažniausiai būna trumpesnis ir reikalauja mažiau apsilankymų pas gydytoją.

  • Kai reikia, pavyzdžiui, ypatingomis progomis, kapas pacientas gali nusiimti.

  • Žmonės, nešiojantys kapas, neprivalo keisti savo kasdienių įpročių. Jie gali valgyti mėgstamą maistą ir sportuoti kaip įprasta.

  • Dantų tiesinimas kapomis neapsunkina bendros burnos higienos.

Mūsų klinikoje pacientų šypsenos tampa gražios ir sveikos naudojant „Ordoline” - naujos kartos dantų tiesinimą kapomis. Inovacijų, skaitmeninio planavimo ir daugybės ortodontijos įrankių integravimo dėka, „Ordoline“ gali gydyti net sudėtingiausius dantų susigrūdimo ir netaisyklingo sąkandžio atvejus. Taigi situacijoms, kurias būdavo sunku išspręsti naudojant senesnės kartos dantų tiesinimo kapas, nuo šiol galima sėkmingai pritaikyti „Ordoline“.

Daugiau informacijos apie dantų tiesinimą ,,Ordoline“ rasite www.ordoline.lt.